Bezbariérové Brno

Poradní sbor Rady města Brna pro Bezbariérové Brno

Brněnské kulturní fórum — Pojďte s námi diskutovat o přístupnosti brněnské kultury na XVII. BVK


Kultura dostupná pro všechny

XVII. Brněnské kulturní fórum: Kultura dostupná pro všechny

Co je to Brněnské kulturní fórum? Jedná se o platformu zaměřenou na kulturní a kreativní scénu, v rámci které probíráme nejen aktuální témata kulturního a kreativního sektoru, ale také čerpáme inspiraci výměnou zkušeností. Nejde přitom jen o odborné diskuse, ale vůbec možnost setkání zájemců o brněnskou kulturní a kreativní scénu. 

Podzimní XVII. Brněnské kulturní fórum budeme věnovat tématu přístupnosti brněnské kulturní scény. Jaké jsou její bariéry? Jaké jsou její silné stránky? Co se vůbec v Brně v oblasti přístupnosti děje? Těšit se můžete i na příklady dobré praxe ze zahraničí, kdy nás navštíví speakři z Estonska a Maďarska. Nezapomeneme samozřejmě ani na pravidelnou část Otevřené fórum, ve které se budete moci paní primátorky nebo Odboru kultury zeptat na vše co vás v oblasti kultury a kreativního sektoru zajímá.

Fórum se bude konat 9. 10. 2023 v 13:00 v Divadle na Orlí, informace budeme průběžně aktualizovat na našich webových stránkách kultura.brno.cz nebo facebooku Kultura Brno.

Pojďte s námi debatovat o přístupnosti kultury a nechat se inspirovat příklady dobré praxe!

Protože se snažíme zajistit přístupnost akce v nejširším rozsahu, máme pro vás nově krátký registrační formulář. Pokud by Vám nefungoval odkaz, ozvěte se nám s registrací a vším co potřebujete zajistit pro Vaše maximální pohodlí a celkovou spokojenost s průběhem celé akce na e-mail: kultura@brno.cz

, pozvánka ke stažení